5
1
16. 8. 2013

Vítězná příprava na úvod

V prvním přípravném zápase uspělo Milevsko na ledě Strakonic. Milevsku se velmi povedl začátek zápasu, když skórovalo z prvních dvou střel na bránu. Ve druhé třetině zvýšilo v přesilovce na tříbrankový rozdíl, který si po domácím snížení znovu vzalo zpět před polovinou zápasu. Stejným skórem jako druhá část, skončila i poslední třetina. Milevsko se prosadilo dvakrát, Strakonice jednou.

2 : 6
(0:2, 1:2, 1:2)
Strakonice vs Milevsko

Branky a nahrávky: 28. Kepl (Major), 48. Bican (Hřebíček, Ondrejec) - 1. Homolka (Drda), 2. Štych (Decsy), 26. Sýbek (Hamerle), 30. Urbanec (Hamerle), 42. Urbanec (Sýbek), 48. Drda (Čunát). Vyloučení: 6:1 Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 30:35 (11:10, 10:11, 9:14). Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:6.

Špiler – Řehoř, Kovář, Hřebíček, Ondrejec,Škoda, Kloud - Pangrác, Major, Kepl, Čadek, Bouška, Bican, Bláha, Anderle, Binder, Kopecký, Kurečka

Pipek – Dvořák, Čunát, Procházka, Srdínko, Štych, Hlinka, Bartůněk, Hanzelín – Drda, Sumerauer, Homolka - Urbanec, Sýbek, Hamerle - Vejchoda, Decsy, Fořt - Furch, Novotný, Novák - Nevolný