5
1
19. 3. 2013

Písek potvrdil roli favorita

V posledním přípravném zápase před baráží podlehlo Milevsko prvoligovému Písku. Ten o svém vítězství rozhodl hned na začátku zápasu, když si v úvodním drtivém tlaku vybudoval během prvních sedmi minut třígólový náskok. V dalším průběhu Milevsko vyrovnalo herní obraz a dokázalo jedním gólem i snížit soupeřův náskok. Více se však gólově neprosadilo. Písek navíc brankou čtyři a půl minuty před koncem dal výsledku konečnou podobu.

1 : 4
(0:3, 1:0, 0:1)
Milevsko vs Písek

Branky a nahrávky: 25. Markulinec - 5. Marek (Kučera), 6. Kubeš (Vaniš), 7. Heřman (Marek), 54. Vaniš (Kubeš). Rozhodčí: Schlixbier - Čáp, Sláma. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 35:45 (9:16, 14:14, 12:15). Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4.

Pipek (od 30. Knap) – Procházka, Srdínko, Štych, Čunát, Cifreund, Hlinka - Urbanec, Nikodém, Hamerle - Markulinec, Sýbek, Homolka - Fořt, Sumerauer, Kořánek - Paule, Radosta,Volf - Król