5
1
28. 1. 2013

Mladší žáci prohráli v Písku

V nedělním, na píseckém zimním stadionu hraném, utkání nadstavbové části mistrovské sezóny 2012/2013 mladší žáci HC Milevsko 2010 dlouho drželi nadějný nerozhodný stav, aby nakonec odešli po boji poraženi.

Od samého úvodu utkání se milevští hráči dostali pod velký tlak domácích, kteří jej korunovali vstřelením dvou branek. Hosty do hry vrátil Milan Petřík, který v poslední minutě třetiny nedal bekhendovým blafákem soupeřovu gólmanovi žádnou šanci a s přehledem proměnil svůj sólový nájezd (2:1). Vyrovnání přišlo v třiadvacáté minutě z hole Dominika Trepky. Ten převzal na vlastní modré touš vybojovaný Patrikem Bouškou a z brejku po kličce do forhendu překonal píseckého brankáře střelou k tyči. Do konce prostřední třetiny se i přes velké střelecké příležitosti na obou stranách stav utkání nezměnil, zejména když Julie Pejšová v milevské svatyni doslova čarovala (2:2). V závěrečné třetině domácí opět milevské hráče zatlačili do hluboké defenzivy. Z té hosté vyráželi k nebezpečným rychlým brejkům. Ani jeden z nich se však nepodařilo přetavit v branku a tak přišli ke slovu domácí, kteří v padesáté první minutě vstřelili vítěznou branku. Své vítězství si pak pojistili v poslední minutě utkání vstřelením čtvrté branky (4:2).

FOTOGALERIE

4 : 2
(2:1, 0:1, 2:0)
Písek vs Milevsko
Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: Milan Petřík 1/0, Dominik Trepka 1/0, Patrik Bouška 0/1. Rozhodčí: . Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.