5
1
20. 1. 2013

Vítězná série mladších žáků HC Milevsko 2010 pokračuje .

Ani ve třetím zápase nadstavbové části mistrovské sezony 2012/2013 mladší žáci HC Milevsko 2010 nepoznali hořkost porážky a rozdílem pěti branek porazili Jindřichův Hradec.

První zápis do střeleckých tabulek ze strany domácích přišel již v třetí minutě utkání. Dominik Trepka vybojoval puk za soupeřovou brankou a do střelecké pozice nahrál střílejícímu Martinovi Šedivému. Na vyrovnávací branku hostů odpověděl po 30-ti vteřinách střelou mezi betony z přihrávky Milana Petříka Jan Urban. Skóre první třetiny uzavřel proměněním samostatné akce Milan Petřík (3:1). I druhá třetina byla plně v moci milevských hráčů, kteří nedovolili soupeři ani jednou skórovat a naopak sami přidali další tři branky. Tu první zaznamenal po průniku středem hřiště střelou pod břevno Libor Fáber. Ve třicáté minutě stačil hostující gólman pouze před sebe vyrazit tvrdou střelu Dominika Trepky a do odkryté klece se krásně trefil Michal Řezáč. Po tomto gólu došlo ke střídání jindřichohradeckých brankářů, ale ani tato výměna hostům nepomohla. Již po několika minutách přesnou střelou k tyči zvýšil vedení s chutí hrající Milan Petřík, který se do střelecké pozice dostal vystižením soupeřovy rozehrávky (6:1). V závěrečné třetině si pak domácí i přes sílící tlak hráčů Jindřichova Hradce pohlídali slibný náskok a s přispěním jistě chytajícího Adama Nováka dotáhli zápas k vítěznému konci a k zisku dalších dvou bodů do průběžné tabulky soutěže, kterou po třech kolech s plným počtem bodů vedou.

6 : 1
(3:1, 3:0, 0:0)
Milevsko vs Jindřichův Hradec

Branky a nahrávky: Milan Petřík 2/1, Michal Řezáč 1/0, Libor Fáber 1/0, Martin Šedivý 1/0, Jan Urban 1/0, Dominik Trepka 0/2. Rozhodčí: Pech - Schlixbier. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0.

Adam Novák, Julie Pejšová - Patrik Bouška, Anna Kotounová, Tomáš Král, Milan Petřík, David Barda, Dominik Trepka, Jan Urban, Michal Řezáč, Libor Fáber, Tadeáš Keřka, Martin Šedivý, Marek Janda, Jakub Skalický.