5
1
5. 1. 2013

Vynikající vstup mladších žáků HC Milevsko 2010 do nadstavbové části soutěže.

Do nadstavbové části mistrovské sezony 2012/2013 vstoupili mladší žáci HC Milevsko 2010 vysokým vítězstvím nad Hlubokou.

Již od úvodního vhazování bylo jasné, že domácí neponechají nic náhodě a svého soupeře zatlačili do hluboké defenzivy. Skóre otevřel po přihrávce Michala Řezáče Milan Petřík. I na druhou branku domácích, kterou vsítil Dominik Trepka přihrával Michal Řezáč (2:0). Svou drtivou převahu pak milevští hráči zůročili v průběhu druhé třetiny, kterou vyhráli rozdílem šesti branek. Do střeleckých tabulek se zapsal Libor Fáber po samostatné akci a Patrik Bouška, který si v rozmezí šesti minut zkompletoval hattrick, když na dvě branky mu přihrával Michal Řezáč. Další navýšení skóre přineslo proměněné trestné střílení Jana Urbana. Poslední branku druhé třetiny po vyhrané buli v útočném pásmu vstřelil v oslabení Dominik Trepka (8:0). Poslední třetina se již dohrávala a ani v ní se hostům nepodařilo překonat spolehlivě chytajícího Adama Nováka, který si vychytal další nulu v této sezoně. Naopak domácí přidali další pěkné góly. Ten první po nádherné kombinaci , kdy puk putoval po ose Patrik Bouška, Dominik Trepka dával do prázdné branky Michal Řezáč. Poslední zápis do střeleckých tabulek učinil z přihrávky Jana Urbana Milan Petřík. Výkon, jakým se v tomto utkání domácí hráči prezentovali pak přes malé výtky pochvalně zhodnotil i trenér Emil Švec.

10 : 0
(2:0, 6:0, 2:0)
Milevsko vs Hluboká nad Vltavou

Branky a nahrávky: Patrik Bouška 3/1, Dominik Trepka 2/1, Milan Petřík 2/0, Michal Řezáč 1/4, Jan Urban 1/1, Libor Fáber 1/0. Rozhodčí: Schlixbier - Čáp. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0.

Adam Novák,(Julie Pejšová) - Patrik Bouška, Anna Kotounová, Tomáš Král, Milan Petřík, David Barda, Dominik Trepka, Jan Urban, Michal Řezáč, Libor Fáber, Tadeáš Keřka, Martin Šedivý.