5
1
9. 12. 2012

Mladším žákům HC Milevsko 2010 se doma nedařilo

V nedělním domácím zápase mladší žáci HC Milevsko2010 nestačili na mužstvo HC České Budějovice, které do Milevska přijelo posílené o hráče Mountfieldu, a podlehli mu rozdílem 4 branek.

Do utkání lépe vstoupili hosté, kterým se jako prvním podařilo dosáhnout branky dorážkou po chybě v obranné hře domácích. Srovnat skóre, se podařilo Dominikovi Trepkovi. Ten využil přihrávky Patrika Boušky, když se umístněnou střelou z kruhu trefil nad rameno soupeřova gólmana. Závěr třetiny však patřil fyzicky vyspělejším hráčům hostujícího družstva. Ti se střelecky prosadili ještě třikrát, a odskočili na rozdíl tří branek. V samém závěru třetiny mohli domácí snížit, když po faulu na unikajícího Milana Petříka bylo nařízeno trestné střílení, které se však nepodařilo proměnit (1:4). V úvodu vyrovnané druhé třetiny vykřesal jiskru naděje pro domácí Patrik Bouška, který střelou pod víko úspěšně dotáhl svůj samostatný nájezd. To však byl ze strany domácích poslední úspěch. Do konce třetiny se soupeři ještě jednou podařilo překonat Julii Pejšovou v domácí svatyni a zvýšit svůj náskok opět na tři branky (2:5). V závěrečné třetině se sice domácí zvýšenou aktivitou pokusili o změnu skóre, ale hosté své vítězství nejen uhájili, ale ještě je zvýraznili vstřelením poslední branky zápasu (2:6).

2 : 6
(1:4, 1:1, 0:1)
Milevsko vs České Budějovice B

Branky a nahrávky: 4. Trepka, 28. Bouška. Rozhodčí: Mitáš - Oudes. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

Julie Pejšová, Adam Novák - Patrik Bouška, Anna Kotounová, Tomáš Král, Milan Petřík, David Barda, Trepka Dominik, Jan Urban, Libor Fáber, Tadeáš Keřka, Marek Janda, Daniel Hrůza, Jaroslav Lupták, Jakub Skalický, Martin Šedivý.