5
1
18. 11. 2012

Nevydařený zápas mladších žáků HC Milevsko 2010 v Táboře

Ani odveta proti Táboru se mladším žákům HC Milevsko 2010 nepovedla a prohráli v ní 8:1.

Nedělní zápas hraný na táborském zimním stadionu se mladším žákům HC Milevsko 2010 nevyvedl, i když do poloviny utkání hráli zcela vyrovnanou partiii. Jediným problémem hostů bylo neproměňování střeleckých šancí. Do konce druhé třetiny se tak soupeři podařilo odskočit na rozdíl tří branek (3:0). V závěrečné třetině pak domácí hosty jednoznačně přehrávali a svojí převahu vyjádřili dalšími pěti brankami. Za hosty se tak z čestného úspěchu milevských ve 46 minutě radoval Tadeáš Keřka, který střelou od modré využil nabídky Michala Řezáče.

8 : 1
(1:0, 2:0, 5:1)
Tábor vs Milevsko

Branky a nahrávky: 46. Keřka (Řezáč. Rozhodčí: . Vyloučení: 4:4. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .