5
1
13. 10. 2012

Mladší žáci HC Milevsko 2010 v Českém Krumlově neuspěli

V sobotním mistrovském utkání mladší žáci HC Milevsko 2010 nestačili na své hostitele z Českého Krumlova, který okupuje druhou příčku v tabulce soutěže KLMŽ.

V úvodní třetině se hrál oboustranně pohledný hokej. Jako první se radovali domácí hráči, kteří otevřeli skóre utkání. Poté přišli ke slovu hosté, kterým se dvěma brankami podařilo otočily stav. Obě branky vstřelil s chutí hrající Milan Petřík, který první zásah zaznamenal po přihrávce Michala Řezáče, a druhý pak po samostatné akci. Vyrovnání přinesla 14-tá minuta, ve které byl domácím uznán gól po faulu na Julii Pejšovou v milevské brance. Hosté následně ubránili přesilovu 5:3, ale těsně před první sirénou inkasovali ještě jednou (3:2). O výsledku utkání rozhodl průběh druhé třetiny, kterou domácí vyhráli 4:0. Tento výsledek však neodpovídal dění na ledové ploše, protože se hrál naprosto vyrovnaný zápas. Rozdílem však bylo proměňování střeleckých šancí, které domácí dokázali využívat, naopak hosté i z vyložených šancí skórovat nedokázali (7:2). Do třetí třetiny nastoupil do milevské svatyně Adam Novák, který nahradil Julii Pejšovou, zraněnou v závěru druhé třetiny. Přes soustředěný výkon celého týmu však v závěrečné třetině ještě dvakrát inkasoval . Hostům se tak podařilo v čase 59:59 bekhendovou střelou Libora Fábera z přihrávky Michala Řezáče pouze kosmeticky upravit stav na konečných 9:3.

9 : 3
(3:2, 4:0, 2:1)
Český Krumlov vs Milevsko

Branky a nahrávky: Milan Petřík 2/0, Libor Fáber 1/0, Michal Řezáč 0/2. Rozhodčí: . Vyloučení: 2:5. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .