5
1
7. 10. 2012

Vítězství mladších žáků HC Milevsko 2010 na domácím ledě

Ve druhém domácím utkání mladší žáci HC Milevsko 2010 sice nastoupili v oslabené sestavě, přesto však po kolektivním výkonu jednoznačně porazili hosty z Hluboké n/Vlt.

Po oboustranně opatrném úvodu utkání se postupně začali více osmělovat domácí hráči, kteří šli do vedení v 11 minutě brankou Jana Urbana, který z pravého kruhu prostřelil hostujícího gólmana. Tento úspěch domácí povzbudil k ještě větší aktivitě, která brzy přinesla své ovoce. Nejprve zvýšil vedení neomylně skórující Dominik Trepka, který tak zužitkoval přihrávku Tomáše Krále. Účet první třetiny uzavřela po sólu přes celé kluziště nechytatelnou střelou pod víko Anna Kotounová (3:0). I v průběhu druhé třetiny měli hráči Milevska herní převahu, kterou se jim podařilo vyjádřit dalšími dvěma góly. Tu první vsítil po asistenci Jana Urbana umístěnou střelou k tyči Dominik Trepka a druhou po hezké kombinaci mezi přihrávajícím Patrikem Bouškou pak Michal Řezáč (5:0). Vstup do závěrečné třetiny se opět vydařil domácím, když se ve vlastním oslabení z úniku po levé straně blafákem nad vyrážečku trefil Dominik Trepka, který si tak zkompletoval svůj hattrick. Teprve poté se ke slovu dostali hosté, kteří poprvé překonali spolehlivě chytajícího Adama Nováka v domácí svatyni. Více však milevští svému soupeři nedovolili a dotáhli tak utkání k zaslouženému vítězství (6:1) a tím k zisku dalších dvou bodů do tabulky mistrovské soutěže, čímž udělali radost nejen početné divácké návštěvě, ale i svému trenérovi Emilovi Švecovi.

6 : 1
(3:0,2:0,1:1)
Milevsko vs Hluboká nad Vltavou

Branky a nahrávky: 11.Urban, 16.Trepka (Král), 19.Kotounová, 29.Trepka (Urban), 32. Řezáč (Bouška), 42. Trepka - 43. Rehanzl. Rozhodčí: Schlixbier - Čáp. Vyloučení: 8:9 navíc Bůrka 10OT (Hlu). Využití: 0:1. V oslabení: 1:0.

Adam Novák, (Julie Pejšová) - Patrik Bouška, Milan Petřík, Martin Šedivý, Tomáš Král, Anna Kotounová, David Barda, Dominik Trepka, Michal Řezáč, Libor Fáber, Jan Urban, Tadeáš Keřka, Marek Janda.