5
1
12. 1. 2013

Tým dorostu Velkých Popovic nad síly milevských.

Milevští dorostenci dobře zápas rozehráli, v utkání dokonce vedli o dvě branky. Bohužel ve třetí třetině došli síly a domácí celek v závěru svého soupeře přehrál.

Hosté k utkání nenastoupili v kompletní sestavě. Tým se neustále potýká s marodkou. V brance hostů nastoupil Kafka. Domácí se v utkání ujali velmi rychle vedení. Domácí vedli dva nula a hosté jako kdyby si teprve uvědomili, že je sedmá minuta utkání. Hosté snížili na rozdíl branky Nevolným, asistence Pouch. Hosté však přidali branku třetí. Milevští však od šestnácté minuty do konce třetiny dokázali výsledek prvního dějství otočit ve svůj prospěch. V šestnácté a osmnácté minutě skóroval Nevolný za asistence Poucha a u druhé branky Kothery. Čtvrtou branku vstřelil Kubička na této brance měl podíl Homola J. Za jednobrankového vedení hostů skončila první třetina zápasu. Úvod druhého dějství vyšel milevským. Pátou branku vstřelil Pouch po spolupráci s Nevolným. Domácí dvěma brankami srovnali skóre ještě v druhé třetině. Milevští v posledním dějství zásahu na svého soupeře již fyzicky nestačili a třetinu prohráli rozdílem čtyř branek.

Milevští musí rychle na toto utkání zapomenout. Na nabrání sil fyzických i psychickým mají pouze sobotní trénink a odpočinek. V neděli je čeká velmi důležitý zápas na domácím ledě a to s celkem Kolína.

Liga staršího dorostu,

Branky a nahrávky: 2. Polesný, 7.Prokopec, 13. Pavičevič, 33. Prokopec, 38. Honc, 42. Kukačka, 44. Čásenský, 50. Kukačka, 53. Prokopec - 9. Nevolný (pouch), 16. Nevolný (Pouch), 18. Nevolný (Kothera), 20. Kubička (Homola J.), 25. Pouch (Nevolný). Rozhodčí: Vokřál - - Knápek, Matuška. Vyloučení: 6:3+TS. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 26:29. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:5, 9:5.