5
1
30. 9. 2012

První body starších dorostenců v lize

V utkání plném zvratů získali milevští dorostenci první body v lize staršího dorostu.

Do utkání velmi dobře vstoupili domácí, když se ve dvacáté vteřině dokázali dostat do vedení. Hned po úvodní buly se prosadil Nevolný po akci s Pouchem a Kolčabou. Milevští byli v úvodu aktivnější a měli více ze hry. Toho dokázal v 5.minutě využít Homola Václav za asistence Poucha a Urbana. Na druhý gól hosté po dvou minutách odpověděli a po necelých třech minutách skóre srovnali. Milevští v těchto chvílích byli zaskočeni, ale dokázali se opět zvednout a vrátit se ke hře z úvodu utkání. Ve třinácté minutě dokázali domácí využít první přesilovku. Nevolný našel volného Kotheru a ten nabídnutou šanci proměnil. V šestnácté minutě nabídli hosté milevským druhou přesilovku, tu dokázali domácí opět využít. Situace byla velmi podobná té předcházející. Kothera proměnil přihrávku Nevolného a stav 4:2 byl i na konci první třetiny. Vstup do druhého dějství se vydařil lépe hostům, vlastně celá druhá třetina se hrála dost v jejich režii. Domácí tuto část utkání prohráli 0:3. Hosté své tři branky vstřelili během třech minut v závěru třetiny. Trenér přestávky využil k přeskupení řad a hráči si vyříkali vše co, se během druhé třetiny nahromadilo. To vše přispělo k tomu, že domácí začali v úvodu třetiny hosty opět přehrávat. V rozmezí 45. až 47. minuty milevští dokázali třikráte skórovat. Nejdříve dostal puk za záda příbramského gólmana Urban za asistence Václava Homoli. V zápětí Pouch poslal přihrávku na hůl Hanzlíka a ten dokázal skórovat. Do třetice našel Reindl Máchu a ten přesně prostřelil gólmana. V polovině posledního dějství přišel do řad domácích útlum a několik chyb a skóre bylo opět srovnáno. v 55. minutě po akci Nevolný - Kolčaba napravil svoji předchozí chybu Pouch. Jak se později ukázalo, byla to branka vítězná. Závěr utkání byl velmi dramatický, v poslední minutě si oba trenéři vzali oddechový čas. Nejprve hosté, aby probrali taktiku ke srovnání. Domácím se dařilo bránit, ale sedm vteřin před konce byli nuceni hrát zakázané uvolnění. Přišel oddechový čas domácích, aby si pětka na ledě oddychla a trenér rozdal poslední rady jak ubránit jednobrankové vedení. To se nakonec podařilo.

Domácí získali své první tříbodové vítězství v lize staršího dorostu. Utkání bylo plné zvratů. Domácí hráči zaslouží pochvalu za bojovnost.

Liga staršího dorostu,

Branky a nahrávky: 1. Nevolný (Pouch, Kolčaba), 5.Homola V., Pouch,Urban), 13 Kothera (Nevolný),18 Kothera (Nevolný), 45 Urban (Homola V.), 46. Hanzlík (Pouch), 47. Mácha (Reindl), 55. Pouch (Nevolný, Kolčaba) - 6 Kadlec J., 9 Murárik, 36. Anděl, 38. Kadlec A., 40.Svoboda, 49.Svoboda, 51. Svoboda . Rozhodčí: Mertl St. - Brůha, Němec. Vyloučení: 4:4 navíc Jobek 10´OT (Př). Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 35:32. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:5, 7:5, 7:7, 8:7.

Kolář (Kafka) - Kolčaba, Sýbek-Bartůněk, Kubička-Kajtman, Homola J. - Kothera,Pouch,Nevolný - Hanzlík,Mácha,Trepka - Urban,Roubík,Reindl - Homola V.