5
1
23. 3. 2012

Milevští dorostenci udělali další krůček v kvalifikaci o LSD

Milevští dorostenci odjeli v pátek k odvetnému utkání kvalifikace do Mariánských Lázní. Vítězstvím nad domácím celkem udělali další krůček v kvalifikačních bojích o postut do Ligy staršího dorostu.

Milevští v pátek dopoledne odjeli k odvetnému utkání kvalifikace do Mariánských Lázní. Po snadném vítězství na domácím ledě byli hosté papírovými favority, což mohlo vést k podcenění soupeře. Domácí dle předpokladu nastoupili s odhodláním o výsledek bojovat. Od prvních minut to nebyl tak odevzdaný soupeř jako v prvním utkání na milevském ledě. Domácím rozhodně pomohl návrat nemocných hráčů do sestavy. Hosté byli v celé první třetině aktivnějším týmem. Donutili domácího brankáře Weberta k 19 zákrokům. Bohužel pro hosty se žádná z početných střel nedostala za jeho záda.

Domácí hokejisté milevským vzdorovali do 10.minuty druhé třetiny. Po akci Bartůněk – Kothera puk za záda gólmana dostal Jiroušek. Po pěti minutách se trefil Jíška asistence Kothera., ten asistoval i při třetí brance, když nahrával Nevolnému.

O přestávce mezi druhou a třetí třetinou se hosté uklidnili a začali hrát opět kombinační hokej a to neslo své ovoce. Ve 43. minutě se přesnou ranou trefil Bartůněk, přihrával Kolčaba. V 53. Minutě zachytil soupeřovu přihrávku Roubík a svůj samostatný nájezd proměnil. Po vhazování ve středovém kruhu dostal puk na hokejku Kolčaba a svojí samostatnou akcí skóroval po šesté. V 57. Minutě našel Mácha Kubičku a ten krásnou střelou nad lapačku upravil skóre. Poslední slovo měl opět Kubička, když zužitkoval nahrávku od Hanzlíka. Výhra v Mariánských Lázních dávala našim dorostencům možnost v posledním utkání v Rokycanech prohrát o jednu branku. Postupovali by na lepší skóre celé kvalifikace.

0 : 8
(0:0, 0:3, 0:5)
Mariánské Lázně vs Milevsko
Krajská liga dorostu,

Branky a nahrávky: 30. Jiroušek (Kothera, Bartůněk), 36. Jíška ( Kothera), 39. Nevolný (Kothera), 43. Bartůněk (Kolčaba), 53. Roubík, 53. Kolčaba, 57. Kubička (Mácha), 60. Kubička (Hanzlík). Rozhodčí: Sýkora M. - Ingriš K., Suchánek L.. Vyloučení: 4:3. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: 10:51. Průběh utkání: 0:8

Mariánské Lázně

Webert (Rohal) - Čepelák, Matys, Hřebík, Kovka, Poncar, Šimůnek, Roth, Kysilka, Karolík, Dulovec, Jedlička, Fidler, Pecinová

Kolář (Kafka) - Kolčaba, Jíška, Bartůněk, Homola J., Pešička, Chomát, Pavlečka, Mašek - Kothera, Nevolný, Sýkora - Hanzlík, Mácha, Kubička - Urban, Roubík, Homola V. - Jiroušek