5
1
12. 3. 2012

Mladší žáci stačili svému soupeři z Plzně dvě třetiny

Mladší žáci stačili plzeňským dvě třetiny. V posledním dějství hosté vstřelili šest branek a rozhodli tak o svém vítězství.

Do předposledního utkání celé „jarní“ části mistrovských zápasů, které jsme doma sehráli s Indiány z Plzně v sobotu 10. března, jsme šli s nadějí na dobrý výsledek. Ta naděje dokonce do druhé sirény žila, protože stav na ukazateli skóre byl nerozhodný 1:1, ale zhasla během prvních osmy minut třetiny závěrečné, kdy za zády našeho druhého gólmana skončilo pět přesně vystřelených šípů, totiž puků. Pak už se toho s výsledkem moc dělat nedalo. Nakonec oba soupeři přidali po ještě jedné brance a ledovou plochu jsme opouštěli s debaklem 2:7. Co k tomu všemu dodat. Snad jen, že většina našich kluků si vybralo svůj černý hokejový den. Nebruslili, nebyli důrazní, chybovali, zkrátka nefungovali jako celek, jako tým, nebyli zodpovědní sami k sobě. Pak se nelze divit, že tentokrát naše území celkem snadno Indiáni vyplenili.

2 : 7
(1:1,0:0,1:6)
Milevsko vs Plzeň

Branky a nahrávky: Petržílka L. 1+0, Chocholoušek P. 0+1, Spilka O. 1+0. Vyloučení: 2:3. Střely na branku: 31:50. Průběh utkání: .

Vojtěch Křepela, Jakub Spilka - Ondřej Chomát, Patrik Plocha, Dominik Chwastek, Pavel Chocholoušek, Jiří Sůsa, Ondřej Spilka, Kristýna Spilková, Lukáš Petržílka, Jakub Malý,Tomáš Dušek, Tomáš Sýkora, Jiří Habart, Vít Růzha, Petr Pich.