5
1
20. 3. 2012

Starší žáci v posledním utkání podlehli Příbrami.

Starší žáci sice v posledním utkání prohráli, ale celkové třetí místo jim neuniklo. Ve své soutěží skončili za Plzní a Mountfieldem na úžasném třetím místě.

V sobotu 17.3.2012 nastoupili starší žáci HC Milevsko 2010 k poslednímu mistrovskému utkání v této sezóně, tentokrát je na svém domácím ledě uvítali stejně staří hokejisté HC Příbram. Domácí od začátku dávali najevo své odhodlání odčinit porážku z prvního utkání a plnou silou se pustili do hostů, kteří nastoupili bez dvou hráčů základní sestavy. Výsledkem byly tři góly v síti hostů během první třetiny, a to jenom díky bravurním zákrokům brankáře Petra Jirouška. Na začátku druhé třetiny, v 21. min. překonal domácího brankáře Novák po přihrávce Pinkase, ale to bylo od hostujících hráčů vše. Do konce druhé třetiny, a vlastně i do konce utkání padly už pouze dva góly, a to do branky hostů. I přes porážku v posledním utkání obsadilo společné družstvo hokejistů ze Sedlčan a z Milevska v nadstavbové části Ligy starších žáků 1998/99 skupin jihočeského a plzeňského kraje výtečné třetí místo, hned za hokejisty z Plzně a z Českých Budějovic. Za tento úspěch patří poděkování nejen všem hráčům, ale především trenérovi K. Pospíšilovi za odborné vedení i trpělivost a i jeho asistentovi P. Sosnovcovi. Dále patří poděkování V. Novákovi a L. Sýkorovi za pomoc při trénincích a všem rodičům za podporu v průběhu celé sezóny.

5 : 1
(3:0, 2:1, 0:0)
Příbram vs Milevsko
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky:21 Novák (Pinkas). Rozhodčí: Kolář – Kálal, Pokorná. Vyloučení: 2 : 1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .