5
1
26. 1. 2012

Starší žáci jasně přehráli své hosty z HC Lužnice

Domácí byli od prvních minut lepším celkem na ledové ploše. Po první třetině nebylo pochyb o zisku velmi cenných bodů v druhé části soutěže.

HC Milevsko 2010: Ve čtvrtek 26.1.2012 nastoupili starší žáci HC Milevsko 2010 k předehrávce 11. Kola proti HC Lužnice na domácím ledě v Sedlčanech.

Domácí začali aktivně a hned ve 3. min. skóroval Pospíšil po přihrávce Pinkase. V první třetině se Pospíšil trefil za záda hostujícího brankáře ještě třikrát, a to v oslabení v 8. min. po přihrávce Pinkase, v 10. min. po přihrávce Švagra a v oslabení v 12. min. po přihrávce Nováka. Skóre první třetiny uzavřel v 15. min. Pejša po přihrávce Vavřičky a Pospíšila. Jen 42 sec. po zahájení druhé třetiny zvýšil Pinkas, když střelu Nováka tečoval za záda hostujícího brankáře. V 29. min. zvýšil opět Pinkas po přihrávce Švagra. Poté skórovali dvakrát hosté, a to v 33. min. a v 38. min., ale domácí odpověděli 40 sec. před koncem druhé třetiny v přesilovce gólem Pospíšila po přihrávce Nováka a Pinkase. V 49. min. opět udeřili hosté, ale domácí uzavřeli zápas dvěma góly Pospíšila v 58. min. v přesilovce po přihrávce Pinkase a Slezy a v 60. min. po přihrávce Slezy.

Příští zápas hrají starší žáci HC Milevsko 2010 v sobotu 28.1.2012 opět proti HC Lužnice ve Veselí nad Lužnicí a v neděli 29.1.2012 v Milevsku proti KLH Vajgar Jindřichův Hradec.

10 : 3
(5:0, 3:2, 2:1)
Milevsko vs Lužnice
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 3.Pospíšil (Pinkas), 8.Pospíšil (Pinkas), 10.Pospíšil (Švagr), 12.Pospíšil (Novák), 15.Pejša (Vavřička, Pospíšil), 21.Pinkas (Novák), 29.Pinkas (Švagr), 40.Pospíšil (Novák, Pinkas), 58.Pospíšil (Pinkas, Sleza), 60.Pospíšil (Sleza. Rozhodčí: Karda P. - Karda Z. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0 V oslabení: 2:0

Jiroušek Petr – Švagr, Hulan, Sleza, Sosnovec, Jiroušek Jiří – Novák, Pospíšil, Pinkas – Podliska, Škoch, Pejša – Vavřička, Mrázek.