1
26. 2. 2012

Starší žáci podlehli Mountfieldu

Starší žáci tentokráte na svém ledě nestačili na soupeře z Českých Budějovic.

V sobotu 25.2.2012 nastoupili starší žáci HC Milevsko 2010 k odvetnému utkání proti HC Mountfield na domácím ledě v Sedlčanech. Skóre utkání otevřel v 4. min. Pospíšil po přihrávce Švagra, ale hosté do konce první třetiny dvěma góly v 6. min. a v 19. min. vývoj zápasu otočili. Ve druhé třetině hosté svoji převahu proměnili ve čtyři góly v síti domácího brankáře, a to dva v 28. min., v 34. min. a v 40. min. Ve třetí třetině domácí dokázali již pouze snížit v 48. min. gólem Pospíšila po přihrávce Pinkase. Příští utkání hrají starší žáci HC Milevsko 2010 v neděli 4.3.2012, kdy je hostí hokejisté KLH Vajgar Jindřichův Hradec.

2 : 6
(1:2, 0:4, 1:0)
Milevsko vs České Budějovice
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 4. Pospíšil (Švagr), 48. Pospíšil (Pinkas). Rozhodčí: Kensek - Karda, Bednář. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Jiroušek Petr – Švagr, Hulan, Sleza, Sosnovec, Jiroušek Jiří – Novák, Pospíšil, Pinkas – Vavřička, Škoch, Mrázek.