1
20. 2. 2012

Starší žáci porazili Beroun

Starší žáci využili domácího prostředí a vysoko pozazili Beroun

V sobotu 18.2.2012 nastoupili starší žáci HC Milevsko 2010 k odvetnému utkání proti Berounským Medvědům, tentokrát na domácím ledě v Sedlčanech. Domácí vstoupili do utkání aktivně a již v 8. min. se v přesilovce prosadil Pospíšil po přihrávce Švagra. Stejná dvojice přidala další gól v 14. min. a v 16. min. uzavřel skóre první třetiny Pinkas po přihrávce Pospíšila. Hned 45 sec. po zahájení druhé třetiny prostřelil brankáře hostů Pinkas po přihrávce Švagra. V 29. Min. domácí udeřili hned dvakrát, a to Pinkas po přihrávce Švagra a Pospíšila a o 41 sec. později Novák po přihrávce Pospíšila a Pinkase. V 37. min. a v 38. min. snížilii hosté, ale skóre ve druhé třetině uzavřel 51 sec. před sirénou Pinkas po přihrávce Švagra a Pospíšila. Ve třetí třetině nejprve v 48. min. hosté snížili, ale poslední slovo v utkání měl v 58. min. Mrázek po přihrávce Slezy.

8 : 3
(3:0, 4:2, 1:1)
Milevsko vs Beroun
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 8. Pospíšil (Švagr), 14. Pospíšil (Švagr), 16. Pinkas (Pospíšil), 21. Pinkas (Švagr), 29. Pinkas (Švagr, Pospíšil), 29. Novák (Pospíšil, Pinkas), 40. Pinkas (Švagr, Pospíšil), 58. Mrázek (Sleza). Rozhodčí: Kensek - Karda. Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.

Jiroušek Petr – Švagr, Hulan, Sleza, Sosnovec, Jiroušek Jiří – Novák, Pospíšil, Pinkas – Podliska, Škoch, Mrázek – Vavřička, Pejša.