5
1
29. 1. 2012

Jasné vítězství Starších žáků.

Starší žáci na ledě HC Lužnice byli jasně lepším celkem a zaslouženě vysoko vyhráli.

V sobotu 28.1.2012 nastoupili starší žáci HC Milevsko 2010 k odvetě proti HC Lužnice na ledě ve Veselí nad Lužnicí.

Průběh zápasu byl pod vlivem dva dny staré vysoké výhry hostů a marodky domácích, kteří nastoupili s minimálním počtem hráčů. Utkání bylo prakticky rozhodnuto již po první třetině, kterou hosté vyhráli 5 : 1, když se postupně trefili Mrázek, Pejša, Pinkas, Švagr a Pospíšil. V dalším průběhu zápasu za hosty skórovali ve druhé třetině Pinkas a Pospíšil a ve třetí třetině třikrát Pinkas, Pospíšil, Švagr a Vavřička.

2 : 13
(1:5, 1:2, 0:6)
Lužnice vs Milevsko
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 3. Mrázek (Švagr), 5. Pejša (Pospíšil), 9. Pinkas (Pospíšil,Švagr), 10. Švagr ( Podliska,Pospíšil), 14. Pospíšil(Podliska), 24. Pinkas (Novák), 38. Pospíšil, 44. Pinkas (Švagr,Pospíšil), 50. Pinkas, 54. Pospíšil (Pinkas, Švagr), 55. Švagr, 56. Pinkas (Škoch), 60. Vavřečka (Pospíšil) Rozhodčí:Drha - Zimmel. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .