5
1
15. 1. 2012

Cenná remíza St.žáků

V sobotu 7.1.2012 nastoupili starší žáci HC Milevsko 2010 k prvnímu zápasu druhé části soutěže, tentokrát na domácím ledě Berounských medvědů.

Domácí se ujali vedení gólem v 7. min. Hosté dvěma góly Pospíšila v 9. min. po přihrávce Pinkase a v 10. min. po přihrávce Vavřičky skóre otočili, ale domácí hned v následující v 11. min. vyrovnali. Ve druhé třetině hosté ve skóre odskočili opět dvěma góly Pospíšila, tentokrát v 29. min. po přihrávce Pinkase a v 37. min. po přihrávce Vavřičky. Domácí však ve třetí třetině dokázali dvěma góly v 47. min. a v 56. min. vyrovnat. Celý zápas obě družstva odehrála v poměrně svižném tempu, v závěru oběma soupeřům ubývaly síly, hostům více, ale spravedlivou remízu za vydatné podpory brankáře Petra Jirouška hosté uhájili. Příští zápas hrají starší žáci HC Milevsko 2010 v sobotu 14.1.2012 na domácím ledě v Sedlčanech proti HC Meteor Třemošná.

4 : 4
(2:2, 0:2, 2:0)
Beroun vs Milevsko
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky:9.Pospíšil (Pinkas), 10.Pospíšil (Vavřička), 29.Pospíšil (Pinkas), 37.Pospíšil (Vavřička) . Rozhodčí: Shaidauf - Jonák. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.