5
1
27. 2. 2012

Poslední utkání na ledě soupeře se čtvrťákům nepovedlo

Poslední utkání na ledě soupeře, které milevští čtvrťáci sehráli v Českém Krumlově, se jim nevyvedlo a vysoko prohráli.

Naposledy v sezóně, vycestovali milevští hokejisté na zápas Krajského přeboru čtvrtých tříd a to do Českého Krumlova, a že to pro ně nebyla radostná neděle, bylo vidět na výsledku zápasu. Ačkoliv hra byla zprvu vyrovnaná, tak se v první třetině dokázali střelecky prosadit jen domácí a to hned čtyřikrát. V prostředním dějství se dokázal za hosty prosadit Petřík, ale Slavoj podstatě předvedl to samé jako v úvodu zápasu a přidal v ní další čtyři góly. Poslední část zápasu tak začala za stavu 8:1 ve prospěch domácího týmu a ani v této třetině se nevychýlili od svého standardu a zaznamenali další čtyři branky. Milevští hráči však v této třetině nezůstali o moc pozadu a postupně se trefili do branky Fáber, Petřík a Řezáč a dokázali tím zkorigovat výsledek na 12:4 v neprospěch HC Milevska 2010.

12 : 4
(4:0, 4:1, 4:3)
Český Krumlov vs Milevsko
Krajská liga 4. tříd,

Branky a nahrávky: Petřík 2+0, Řezáč 1+1, Fáber 1+0, Hrůza 0+1. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .