5
1
12. 2. 2012

Čtvrťáci remízovali v Jindřichově Hradci

Čtvrťáci remízovali na ledě u Vajgaru. Ve vyrovnaném utkání chybělo více štěstí.

Ačkoliv milevští hráči čtvrtých tříd v sobotu 12. 2. na ledě Jindřichova Hradce domácí hráče přehráli, tak na vítězství nedosáhli. HC Milevsko 2010 mělo v utkání nejlepší první třetinu, když v ní Vajgar k ničemu nepustilo a sami v ní skórovalo zásluhou Petříka hned dvakrát. Druhá třetina skončila pro hosty nepříznivě, ačkoliv v ní měli herní a střeleckou převahu, nedokázali z toho nic zužitkovat, ale naopak sami po faulu na jednoho jindřichohradeckého hráče po nařízeném trestném střílení inkasovali. Na začátku třetí třetiny za stavu 1:2, opět jeden z milevských hráčů fauloval a opět z toho domácí hráč vytěžil po trestném střílení branku a tím skóre srovnal. Ještě jednou se hosté dostali do vedení, když Čikovu přihrávku před branku proměnil v gól Sůsa, ale domácí tým po chybě v obraně hostů jedinou svou brankou ve hře srovnal a stanovil tak nerozhodný výsledek na 3:3.