5. 12. 2011

Čtvrťákům se proti Lužnici nedařilo.

Milevským čtvrťákům se proti Lužnici nedařilo a obě utkání prohráli.

HC Lužnice A - HC Milevsko 2010 A 15:11 (3:6, 8:1, 4:4)

Dne 4. 12. 2011 dorazilo HC Milevsko 2010 do Strakonic, aby se zde nejdříve střetli s HC Lužnicí. Hráči z Milevska začali od první minuty aktivně a první třetinu vyhráli 3:6. Oproti začátku utkání byla druhá třetina kritická a skončila 8:1 v neprospěch milevských hráčů. Poslední dějství již bylo vyrovnané a zápas skončil divokým výsledkem 15:11.

HC Lužnice B – HC Milevsko 2010 B 9:5 (2:0, 3:1, 4:4)

Ani tým B nebyl tuto neděli úspěšný. V prvních dvou třetinách úvodního utkání proti družstvu HC Lužnice dokázal vstřelit pouze jedinou branku. Nezdar hostující provázel i ve třetí části až do 40. minuty, kdy už byl výsledek 8:1. Milevští však bojovali až do poslední chvíle. Ve zbytku zápasu nastříleli čtyři branky, čímž korigovali do té doby drtivý výsledek na přijatelných 9:5.