5
1
20. 11. 2011

Čtvrťáci na domácím ledě porazili Strakonice

Čtvrťáci si na domácím ledě poradili se Strakonicemi. Oba tými slavily vítězství.

HC Milevsko 2010 A – HC Strakonice A 11:4 (3:2, 3:0,5:2)

V sobotu 19.11.2011 přivítalo HC Milevsko 2010 na svém ledě celky HC Strakonice a HC Sušice, aby zde sehrály další kolo KP. Nejprve domácí nastoupili proti strakonickým hráčům a i přes vyrovnanou první třetinu vysoko vyhráli 11:4.

HC Milevsko 2010 B – HC Strakonice B 7:2 (1:2,3:0,3:0)

Branky a asistence:Tým B sehrál jen jeden zápas, jelikož HC Sušice svůj druhý tým nemá. Domácí nastoupili jen proti strakonickým hokejistům ve které se jim nepovedla první třetina, kterou prohráli 1:2. Poté však domácí převzali iniciativu a postupně zvyšovali skóre až na konečný výsledek 7:2.

11 : 4
(3:2, 3:0,5:2)
Milevsko vs Strakonice
Krajská liga 4. tříd,

Branky a nahrávky A: Šedivý 4+2, Petřík 3+3, Řezáč2+1, Kotounová 1+3, Čiko 1+2.

Branky a nahrávky B: Janda 2+0, Dvořák 2+0, Hrůza 1+0, Skalický 1+0, Keřka 1+0..

Sestava A: Pejšová Julie, Petřík Milan, Šedivý Martin, Kotounová Anna, Čiko Lukáš, Řezáč Michal, Král Tomáš, (Keřka Tadeáš - jen druhý zápas)

Sestava B: Novák Adam, Janda Marek, Keřka Tadeáš, Skalický Jakub, Hrůza Daniel, Lupták Jaro