5
1
20. 11. 2011

Na Vimperské čtvrťáky domácí neměli.

Na vimperské čtvrťáky milevští nestačili a obě mužstva obdrželi po čtrnácti brankách.

HC Vimperk A - HC Milevsko 2010 A 14:4 (5:1,2:1,7:2)

V podstatě byl zápas proti HC Vimperk rozhodnutý po první třetině, kdy se hosté střelecky prosadili hned pětkrát oproti jednomu gólu domácích. Prostřední dějství bylo sice vyrovnané, ale poslední třetina opět patřila vimperským hráčům a svými trefami stanovili konečný výsledek 14:4 v neprospěch HC Milevsko 2010.

HC Vimperk B – HC Milevsko 2010 B 14:0 (5:0,5:0, 4:0)

Proti kvalitnějšímu soupeři nastoupilo béčko ve druhém zápase. Hostujícímu týmu se průběžně podařilo nastřílet 14 branek, na které nedokázali domácí, přes množství slibných šancí, odpovědět ani jedním gólem.

14 : 4
(5:1, 2:1, 7:2)
Vimperk vs Milevsko
Krajská liga 4. tříd,

Branky a nahrávky A: Řezáč 2+0, Petřík 1+1, Trepka1+0, Čiko 0+1, Sůsa 0+1. Branky a nahrávky B:

Vimperk

Sestava A:Pejšová Julie - Petřík Milan, Řezáč Michal, Kotounová Anna, Trepka Dominik, Čiko Lukáš, Král Tomáš, Sůsa Jiří

Sestava B:Čejda Roman - Barda David, Fáber Libor, Urban Jan, Keřka Tadeáš, Janda Marek, Skalický Jakub, Dvo