20. 11. 2011

Na píseckém ledě se milevským čtvrťákům dařilo

Na píseckém ledě si milevští poradili se stejně starými hokejisty z Tábora.

HC Tábor A - HC Milevsko 2010 A 3:8 (1:2,0:3,2:3)

Dne 16.10.2011 zavítali milevští hokejisté čtvrtých tříd na led IHC Písku, aby zde změřili síly se stejně starými hokejisty z Tábora a posléze i s domácími hráči. V prvním zápase měli milevští hokejisté převahu, kterou potvrdili i výsledkem, když po dvou třetinách vyhrávali 1 : 5. V poslední třetině si sice hráči HC Milevsko 2010 zkomplikovali utkání tím, že obdrželi dvě branky, naštěstí se jim pak podařilo třikrát skórovat a stanovili tím konečný výsledek na 3:8.

HC Tábor B - HC Milevsko 2010 B 2:9 (1:2, 1:0, 0:7)

Také tým B milevských čtvrťáků sehrál v tento termín svá utkání. V prvních dvou třetinách úvodního zápasu s Táborem se odehrával vyrovnaný hokej. Rozhodla až závěrečná část, ve které si Milevští vytvořili výraznou střeleckou převahu.

3 : 8
(1:2, 0:3, 2:3)
Tábor vs Milevsko
Krajská liga 4. tříd,

Branky a nahrávky A: Petřík 3+2, Řezáč 2+3, Kotounová 1+1, Trepka 1+0, Čiko 1+0, Král 0+1.

Branky a nahrávky B:Fáber 4+0, Hrůza 3+0, Janda 1+0, Keřka 1+0, Barda 0+1, Šedivý 0+1.

Tábor

Sestava A: Pejšová Julie, Petřík Milan, Řezáč Michal, Kotounová Anna, Trepka Dominik, Čiko Lukáš, Král Tomáš,

Sestava B: Novák Adam, Barda David, Fáber Libor, Urban Jan, Šedivý Martin, Keřka Tadeáš, Janda Marek, Dvořák Miroslav, H