5
1
5. 12. 2011

Mladší žáci ztratili bod v Českém Krumlově

Mladším žákům se sice podařilo zlepšeným výkonem ve třetí třetině vyrovnat, ale na otočení výsledku již nebyl čas.

Důležitý bod jsme ztratili v sobotu 3. prosince na nejvzdálenějším ledovém kolbišti letošní ligy a tím je zimní stadion v Českém Krumlově. Vzhledem k průběhu celého zápasu je však nutno dodat, že nakonec je to bod ne ztracený, ale získaný. Úvodní část utkání byla z naší strany výborně sehraná, ale gólově nezúročená. Ta druhá byla pro naše kluky až příliš krutá a po několika chybách před naším brankářem, malém důrazu a zhoršeném pohybu po hřišti, jsme přecházeli do kabin s tříbrankovým přídělem. Po přestávce jsme potřebovali k návratu do zápasu vstřelit rychlý gól, Ale ten jsme hned v 25. sekundě inkasovali a byli zralí jak se říká na ručník. Je vidět, že kluky v jejich věku žádné pocuchané nervy ještě netrápí. Po tomto gólu se totiž sedlčanští do svého soupeře doslova zakousli a normální převaha se změnila na drtivý tlak. Zodpovědnost vůdce týmu na sebe vzal Lukáš Petržílka a svými čtyřmi zásahy během necelých čtyř minut skóre srovnal. Na úplné otočení zápasu to i přes neuvěřitelné množství našich neproměněných gólových příležitostí stejně bohužel nestačilo a občas jsme se při naší hře dozadu ještě museli červenat. Poděkujme všem Sršňům, že zápas nevzdali, i přes řádně pošramocené nervy svých rodičů.

4 : 4
(0:0,3:0,1:4)
Český Krumlov vs Milevsko

Branky a nahrávky:Petržílka L. 4+0, Spilka O. 0+1, Dušek T. 0+1. Rozhodčí: . Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 26:70. Průběh utkání: .