5
1
27. 11. 2011

Mladší žáci přišli o bod v utkání s HC Lužnice v poslední minutě.

Domácí prohrávali již 6:2, změnou v sestavě, zvýšenou bojovností výsledek srovnali. Nešťasně odražený puk od mantinelu před branku a následná dorážka v poslední minutě přinesla vítězství hostů.

Soupeři, kterému jsme měli z prvního kola ligy mladších žáků co vracet, jsme přivítali v sobotu 26. listopadu na stadionu v Milevsku, ve svém druhém domácím působišti. Jednalo se o hráče Lužnice, s nimiž jsme v minulém zápase prohráli 6:10. Úvod utkání nám vyšel výborně a už v páté minutě jsme vedli 2:0. Pak ale jakoby obránci odešli na svačinu, útok také nepomáhal a protihráči si s námi dělali co chtěli. Tolik brejků a přečíslení, které se valili na našeho výborného gólmana, by stačilo na pět zápasů a ne na dvě třetiny utkání jediného. Byli jsme nedůrazní před vlastním brankovištěm, několik gólů padlo z dorážek, pomalu jsme bruslili. A tak jsme po druhé siréně odcházeli do šaten s čtyřbrankovým mankem a málokdo věřil, že se s tímto výsledkem dá ještě něco udělat. Trenér však zamíchal sestavou a najednou se na kluzišti začaly dít věci. Sršňáků najednou bylo všude plno, byli důrazní, nevynechali jediný souboj o puk, zvýšilo se nasazení a rychlost. Soupeř, i když ještě díky naší otevřené hře dozadu několika brejky zahrozil, najednou nevěděl co má hrát. Rozdíl ve skóre se díky naší urputnosti začal snižovat a v patnácté minutě třetí třetiny přišlo zasloužené vyrovnání. Bylo ještě dost času, abychom soupeře porazili, ale v předposlední minutě po nepochopitelných rotacích puku před naším brankářem a malém důrazu při odražení kotouče jsme inkasovali rozhodující gól. Naším hráčům v čele se skvělým brankářem se sluší poděkovat, že zápas nevzdali. Lze jen apelovat, aby tak činili v zájmu kolektivu v každém zápase všichni kluci a nechávali na ledě, i když prohrají, své srdíčko.

6 : 7
(2:4,0:2,4:1)
Milevsko vs Lužnice

Branky a nahrávky: Petržílka L. 2+1, Chwastek D. 1+0, Sůsa J. 1+0, Barták M. 0+2, Stráňka M. 1+1, Habart J. 0+1, Dušek T. 1+2. Rozhodčí: Buršík - Zvoníček. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 40:45. Průběh utkání: 2:0,2:6,6:6,6:7.

Vojtěch Křepela - Ondřej Chomát, Patrik Plocha, Dominik Chwastek, Pavel Chocholoušek, Jiří Sůsa, Ondřej Spilka, Vít Růzha, Lukáš Petržílka, Martin Barták, Tomáš Dušek, Matěj Stráňka, Tomáš Sýkora, Jiří Habart, Šimon Macák, Petr Pich, Jakub Malý.