5
1
24. 10. 2011

Díky výkonu ve druhé třetině si vezou mladší žáci body z Písku.

Mladší žáci jistě zaskočili svého soupeře z Písku. Do vedení se dostali za 16. vteřin.

Důležité dva body přivezli v neděli 23. října naši kluci z píseckého zimního stadionu. Nutno dodat body zasloužené a velice cenné. Vše to začalo povedeným začátkem a naším nejrychlejším gólem v dosavadním průběhu ligy, kdy jsme se trefili již v 16. sekundě první třetiny. Pak začalo soupeřovo dorovnávání skóre a naše navyšování. Hokejisté Písku nás v počtu střel převyšovali, naše obrana i přispěním nebo spíše nepřispěním sedlčanských útočníků často hořela, ale oba naši gólmani si s tím opět zručně poradili. Takže po vyrovnané první třetině, po druhé kdy jsme si vystříleli třígólový náskok a třetí kdy jsme ještě o jeden gól brankový rozdíl navýšili, se zrodil dvojciferný výsledek v náš prospěch. Nutno sebekriticky dodat, že v naší hře opět více chyběly kombinační prvky a nápady, ale počítá se výsledek.

6 : 10
(3:3, 0:3, 3:4)
Písek vs Milevsko

Branky a nahrávky: Petržílka L. 0+3, Chwastek D. 0+2, Sůsa J. 1+1, Barták M. 5+0, Chocholoušek P. 4+0. Rozhodčí: . Vyloučení: 4:2. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .