5
1
3. 10. 2011

Mladší žáci si poradili s táborskými hokejisty na jejich ledě.

Mladší žáci si ve třetím kole Ligy Mladších žáků poradili se svým soupeřem. Hostům patřila úvodní a závěrečná třetina, které vyhráli vždy o dvě branky

Mnohem lépe se píše o utkání, které jsme sehráli v neděli 2.října v pěkném prostředí táborského zimního stadionu. S více než vyrovnaným soupeřem jsme se tahali celé utkání o konečný výsledek, ale hlad našich kluků po celkovém vítězství byl tentokrát daleko větší a znatelnější. Nelze říci, že bychom se vyvarovali několika individuelních chyb, ale v celkovém součtu byli naši kluci prostě lepší. V naší marodkou a i jinými důvody oslabené??? sestavě sice chyběla lepší kombinace, ale rozhodně jí nechyběla bojovnost, rychlost a nasazení všech sedlčanských hráčů. Kluci prostě v zápase rozhodčími poznamenaném utkání chtěli hrát hokej a výsledek jim je za to odměnou. Výkon dvojice našich vyrovnaných brankářů výsledek jenom podtrhuje.

Tábor vs Milevsko

Branky a nahrávky: 8. Chocholoušek, 12. Chocholoušek (Pich), 20. Sůsa (Petržílka), 35. Petržílka, 41. Chomát, 52. Petržílka, 53. Petržílka. Rozhodčí: Filip - Dutka. Vyloučení: 4 : 4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

Tábor

Vojtěch Křepela,od 34. minuty Jakub Spilka - Ondřej Chomát, Patrik Plocha, Jakub Malý, Pavel Chocholoušek, Jiří Sůsa, Ondřej Spilka, Matěj Stráňka, Lukáš Petržílka, Martin Barták, Petr Pich, Tomáš Dušek, Martin Vlk.