4
5
1
29. 9. 2011

Mladší žáci díky raketovému nástupu do utkání porazili hosty z Jindřichova Hradce.

Mladším žákům se velmi povedl úvod utkání na domácím ledě. O výsledku v podstatě rozhodla první třetina zápasu.

Po víkendovém volnu jsme své druhé mistrovské utkání odehráli tentokrát na domácím kluzišti ve svátečním dopoledni ve středu 28.září. Los nám jako hostiteli určil za soupeře hráče KLH Vajgaru Jindřichův Hradec. Naši kluci do utkání vstoupili oproti zápasu s Českými Budějovicemi jako vyměnění. Bruslili, dobře bránili, v podstatě soupeře k ničemu nepustili. Takže už ve 14. minutě první části hry jsme vedli 5:0. Něco na tom výkonu, ale bylo podezřelé. Nejspíše za tímto úvodem stála únava „Hradečáků“ z dlouhého přesunu do Sedlčan. Protože po našem pátém gólu a lepšícím se bruslení protihráčů, začala upadat naše hra opět do šedi individuálních chyb, nulové kombinace, špatného střídání, častého sólování a hře na náhodu. Prostě někdy to bylo v nás, méně v tom co nám soupeř dovolil. Dost však kritiky. Poděkujme všem Sršnům rozhodně za výsledek a popřejme, aby se v jejich hře objevovalo čím dál tím více hokejovějších prvků a hra získala na kráse.

Milevsko vs Jindřichův Hradec

Branky a nahrávky: Petržílka L. 3+0, Stráňka M. 2+1, Holoubek T. 3+2, Dušek 0+2, Barták 0+1, Sůsa J. 0+1, Spilka O. 0+1. Rozhodčí: . Vyloučení: 5:2. Využití: . V oslabení: . Střely na branku: 57:23.

Vojtěch Křepela, Jakub Spilka - Ondřej Chomát, Patrik Plocha, Dominik Chwastek, Pavel Chocholoušek, Jiří Sůsa, Ondřej Spilka, Vít Růzha, Lukáš Petržílka, Martin Barták, Petr Pich, Matěj Stráňka, Šimon Macák, Tomáš Sýkora, Jakub Malý, Tomáš Dušek. Tomáš H