5
1
11. 12. 2011

Jasné vítězství Starších žáků nad celkem IHC Písek.

Od prvních minut bylo na ledě vidět,kdo je lepším celkem. Písečtí hlavně ve třetím dějství na domácí vůbec nestačili.

Domácí vstoupili do utkání s odhodláním odčinit porážku z prvního zápasu na píseckém ledě. Nasazení proměnili v góly v 7. min. v přesilovce Švagr po přihrávce Pospíšila a v 11. min. též v přesilovce Novák po přihrávce Pospíšila. Hosté bleskově za 32 sec. snížili, ale domácí do konce první třetiny zvýšili góly v 13. min. Pinkase po přihrávce Hulana a v 14. min. Pospíšila po přihrávce Pinkase. V druhé třetině nejprve v 23. min. zvýšil Pospíšil, hosté ještě v 26. min. snížili, ale skóre druhé třetiny uzavřel hned v následující 27. min. opět Pospíšil po přihrávce Hulana. Ve třetí třetině skórovali už pouze domácí, když se za záda hostujícího brankáře postupně trefili v 46. min. v oslabení Pospíšil po přihrávce Nováka, v 48. min. Pinkas, v 52. min. Švagr, v 55. min. Pospíšil po přihrávce Pinkase a v 57. min. Švagr. Tato výhra znamená, že domácí hokejisté se společně s mladšími žáky ze Sedlčan umístili v součtové tabulce na druhém místě. V druhé části soutěže se utkají s prvními čtyřmi mužstvy skupiny H. Po novém roce si zahrají se stejně starými hokejisty z Plzně, Příbrami, Berouna a Třemošné. Poslední mistrovský zápas této části soutěže, odložené utkání s HC Tábor sehrají starší žáci HC Milevsko 2010 ve středu 14.12.2011 na ZS v Táboře.

11 : 2
(4:1,2:1,5:0)
Milevsko vs Písek
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 7.Švagr (Pospíšil), 11.Novák (Pospíšil), 13.Pinkas (Hulan), 14.Pospíšil (Pinkas), 23.Pospíšil, 27.Pospíšil (Hulan), 46.Pospíšil (Novák), 48.Pinkas, 52.Švagr, 55.Pospíšil (Pinkas), 57.Švagr. Rozhodčí: Schlixbier - Čáp. Vyloučení: 4:6 Využití: 2:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: . Průběh utkání: .

Jiroušek Petr – Švagr, Hulan, Sleza, Sosnovec, Jiroušek Jiří – Novák, Pospíšil, Pinkas – Podliska, Škoch, Pejša – Vavřička, Mrázek.