5
1
20. 11. 2011

Starší žáci svému soupeři z Hluboké nedali žádnou šanci.

Na zimním stadionu pod hlubockým zámkem nedali Starší žáci domácím mnoho příležitostí k ohrožení vlastní branky.

V sobotu 19.11.2011 nastoupili starší žáci HC Milevsko 2010 k odvetnému zápasu na ledě v Hluboké nad Vltavou . Hosté vstoupili do zápasu v 1. min. gólem Pinkase po přihrávce Pospíšila. Domácí vyrovnali gólem v 5. min. V 8. min. se hosté opět ujali vedení gólem Pospíšila po přihrávce Nováka, na který hosté odpověděli po 13 sec. druhým gólem. V 13. min. vsítil z přihrávky Pospíšila opět Pinkas, v 18. min. Švagr a v 19. min. po přihrávce Nováka stanovil skóre první třetiny Pospíšil na 5 : 2 pro hosty. V druhé třetině se v 25. min. opět prosadil gólem Pospíšil po přihrávce Nováka, na který domácí odpověděli hned v následující 26. min. Gólem v 35. min. Novák zvýšil na 7 : 3 pro hosty a stanovil tak skóre po druhé třetině. Ve třetí třetině padali góly již pouze do domácí branky, a to v 46. min. v přesilovce vsítil Pospíšil, v 48. min. zavěsil Pinkas po přesné přihrávce Pospíšila před branku. V 49. min. zvýšil Švagr a 36 sec. před závěrečnou sirénou stanovil Novák konečné skóre zápasu na 11 : 3 pro hosty.

3 : 11
(2:5, 1:2, 0:4)
Hluboká nad Vltavou vs Milevsko
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 1.Pinkas (Pospíšil), 8.Pospíšil (Novák), 13.Pinkas (Pospíšil), 18.Švagr, 19.Pospíšil (Novák), 25.Pospíšil (Novák), 35.Novák, 46.Pospíšil, 48.Pinkas (Pospíšil), 49.Švagr, 60.Novák. Rozhodčí: Mykhaylyshyn - Novák. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Jiroušek Petr – Švagr, Hulan, Sleza, Sosnovec, Jiroušek Jiří – Novák, Pospíšil, Pinkas – Podliska, Škoch, Pejša – Mrázek, Vavřička.