5
1
18. 11. 2011

Starší žáci porazili Tábor

Výhra starších žáků nad stejně starým celkem Tábora se zrodila díky zlepšené hře v druhé a třetí třetině.

Ve čtvrtek 17.11.2011 přivítali starší žáci HC Milevsko 2010 na svém domácím ledě v Sedlčanech stejně staré hokejisty z Tábora. Hosté vstoupili do zápasu gólem ve 4. min., na kterou domácí odpověděli v 11. min. gólem Pospíšila po přihrávce Hulana. Ještě do konce první třetiny se hosté ujeli vedení 2 : 1 v 15. min. gólem v přesilovce. Na začátku druhé třetiny hosté v 22. min. zvýšili vedení na 3 : 1, ale domácí nesložili zbraně a dvěma góly Pospíšila v přesilovkách, a to v 28. min. po přihrávce Nováka a v 30. min. za asistence Nováka a Pinkase vyrovnali. Do konce druhé třetiny ještě domácí vývoj zápasu otočili gólem Pospíšila v 32. min. po přihrávce Švagra. Začátek třetí třetiny vyšel lépe domácím, když 9 sec. po vhazování zvýšil na dvoubrankový rozdíl Pospíšil po přihrávce Nováka. V 46. min. zvýšil gólem v přesilovce Švagr po přihrávce Pospíšila a v 54. min. Podliska po přihrávce Škocha. Hosté v 59. min. snížili, ale ještě v téže minutě 37 sec. po vhazování stanovil konečné skóre zápasu Hulan z přihrávky Pospíšila.

8 : 4
(1:2, 3:1, 4:1)
Milevsko vs Tábor
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 11.Pospíšil (Hulan), 28.Pospíšil (Novák), 30.Pospíšil (Novák, Pinkas), 32.Pospíšil (Švagr), 41.Pospíšil (Novák), 46.Švagr (Pospíšil), 54.Podliska (Škoch), 59.Hulan (Pospíšil). Rozhodčí: Kensek – Karda P. Vyloučení: 6:4. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Jiroušek Petr – Švagr, Hulan, Pinkas, Vavřička, Jiroušek Jiří – Novák, Pospíšil, Mrázek – Podliska, Škoch, Pejša.