1
31. 10. 2011

Starší žáci nestačili na prvního ve své skupině.

Budějovičtí ukázali proč vedou tabulku bez stráty bodu.

V sobotu 29.10.2011 nastoupili starší žáci HC Milevsko 2010 k odvetnému zápasu s HC Mountfield, tentokrát na domácím ledě v Sedlčanech. Již od úvodní buly bylo na ledě znát, že hráči HC Mountfield neobsadili v úvodní části soutěže první místo náhodou. Hosté se ujali vedení dvěma góly ve 2. min. V končící 9. min. snížil po samostatném úniku Pospíšil, ale do konce třetiny skórovali ještě dvakrát hosté, a to hned v 10. min. a v 16. min. Ve druhé třetině hosté nejprve zvýšili v 27. min. na 5 : 1. Jako kritická se pro domácí ukázala 36. – 37. min., kdy hosté během necelé minuty překonali domácího brankáře čtyřikrát. Na začátku třetí třetiny v 41. min. snížil Novák za asistence Hulana gólem v přesilovce. Hosté však již s přehledem kontrolovali vývoj zápasu a skóre uzavřeli v 57. min. desátým gólem.

2 : 10
(1:4, 0:5, 1:1)
Milevsko vs České Budějovice
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 9 Pospíšil, 41 Novák (Hulan). Rozhodčí: Kensek – Karda P., Karda Zb. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.

Jiroušek Petr – Švagr, Hulan, Sleza, Sosnovec – Novák, Pospíšil, Pinkas – Podliska, Škoch, Pejša – Mrázek, Vavřička, Jiroušek Jiří.