5
1
18. 10. 2011

Přestřelka ve Veselí skončila lépe pro domácí.

Po vyrovnané první třetině, vítězném druhém dějství přišla nešťastně sehraná třetí třetina. Vítězný gól dal domácí celek tři minuty před koncem utkání ve vlastním oslabení.

V sobotu 15.10.2011 nastoupili starší žáci HC Milevsko 2010 na ledě HC Lužnice ve Veselí nad Lužnicí. V první třetině se hosté ujali vedení ve 3. min. gólem Pinkase z přihrávky Švagra a v 4. min. gólem Škocha z přihrávky Podlisky. Domácí však vývoj utkání góly v 5. min., 8. min a 11. min. otočili. V závěru první třetiny v 19. min. vyrovnal na 3 : 3 Pinkas z přihrávky Slezy. Na začátku druhé třetiny v 21. min. se hosté ujali vedení v přesilovce gólem Pinkase po přihrávce Švagra. Pátý gól hostí vsítil v 24. min. Novák po přihrávce Slezy. Domácí v 27. min. snížili, ale hosté gólem Švagra střelou po přihrávce Pinkase přímo z buly stanovili skóre po druhé třetině na 6 : 4. Ve třetí třetině nejprve v přesilovce v 43. min. zvýšil Pinkas z přihrávky Nováka, bohužel potom se trefovali již pouze domácí, a to v 43. min., dále dvěma góly v přesilovkách v 48. min. a v 53. min. vyrovnali a v 57. min. v oslabení otočili výsledek a strhli vítězství na svoji stranu. Závěrečný nápor hostů již na stavu skóre nic nezměnil.

8 : 7
(3:3, 1:3, 4:1)
Lužnice vs Milevsko
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 3. Pinkas (Švagr), 4. Škoch (Podliska), 19. Pinkas (Sleza), 21. Pinkas (Švagr), 24. Novák (Sleza), 34. Švagr (Pinkas), 43. Pinkas (Novák). Rozhodčí: Kyml - Bouda. Vyloučení:4:2 . Využití: 2:2. V oslabení: 1:0.