5
1
10. 10. 2011

Hattrick Švagra a sedm bodů Pinkase rozhodli o vítezství nad Hlubokou.

Hattrick Švagra plus jedna asistence a sedm bodů Pinkase, to jsou hlavní příspěvky k vítězství nad Hlubokou.

V sobotu 8.10.2011 nastoupili starší žáci HC Milevsko 2010 k dalšímu domácímu zápasu v Sedlčanech proti TJ Hluboká nad Vltavou. Již od začátku byla na ledě znát převaha domácích, kterou již ve 2. min. proměnil ve vedoucí gól Pejša po přihrávce Škocha. Hosté sice v 12. min. vyrovnali, ale domácí dvěma góly v přesilovkách, a to v 16. min. Švagr po přihrávce Pinkase a v 19. min. Mrázek za asistence Pinkase a Jiřího Jirouška stanovili skóre první třetiny na 3 : 1. Ve druhé, na góly méně úrodné, třetině se nejprve v 29. min. trefil Pinkas po přihrávce Podlisky, na což hosté odpověděli hned v následující 30. min. Ve třetí třetině skóroval nejprve v 48. min. Švagr po přihrávce Pinkase a dále v 52. min. Pinkas za asistence Jiřího Jirouška a Švagra. Poté se z ojedinělého útoku prosadili v 53. min. hosté. Do konce utkání se ještě strefili v 56. min. ranou od modré Sosnovec po přihrávce Pinkase a gólem v oslabení 15 sec. před závěrečnou sirénou završil hattrick Švagr po přihrávce Pinkase. Skvělý výkon stejně jako v předchozích zápasech podal brankář Petr Jiroušek.

8 : 3
(3:1, 1:1 ,4:1)
Milevsko vs Hluboká nad Vltavou
Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 2. Pejša (Škoch), 16. Švagr (Pinkas), 19. Mrázek (Pinkas, Jiroušek Jiří), 29. Pinkas (Podliska), 48. Švagr (Pinkas), 52. Pinkas (Pejša, Švagr), 56. Sosnovec (Pinkas), 60. Švagr (Pinkas). Rozhodčí: Bernard – Jelínek, Bednář. Vyloučení: 4:10. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0.

Jiroušek Petr – Švagr, Hulan, Sleza, Sosnovec – Novák, Pospíšil, Pinkas – Podliska, Škoch, Pejša – Jiroušek Jiří, Vavřička, Mrázek.