5
1
3. 9. 2011

Poslední domácí příprava vítězná

Milevsko se protrápilo k vítězství v zápase plném faulů a potyček. V prvních dvou třetinách však muselo vždy dotahovat vedení soupeře, které si získal v přesilovkách. Milevsko odpovědělo stejným způsobem a vždy vyrovnalo rovněž v početní výhodě. První nepřesilovkový gól zápasu vstřelil domácí celek až ve třetí třetině. Zároveň se tím dostal poprvé do vedení, které následně ztvrdil dalším přesilovkovým gólem.

4 : 2
(1:1, 1:1, 2:0)
Milevsko vs Tábor

Branky a nahrávky: 16. Nikodém (Hájek), 33. Kořánek (Klíma), 43. Novák (Procházka), 54. Mikeska (Kolomý, Štych) – 5. Hraňo (Ošmyk), 22. Perník (Jankovský). Vyloučení: 7:15 navíc Štěrba a Fořt 5+OK, Hájek 10 minut (všichni Milevsko), Adamec 5+OK (Tábor) . Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 38:25 (15:10, 12:7, 11:8). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.

Knap – Štych, Dušek, Štěrba, Klíma, Procházka, Schirmer, Cirulis, Čunát – Kolomý, Květoň, Kořánek – Fořt, Müller, Hamerle - Silbernágl, Heřmánek, Novák - Hájek, Nikodém, Mikeska,