1
4. 3. 2012

Na závěr soutěžního ročníku dorostenců remíza.

Remíza na závěr letošního ročníku Krajské ligy dorostu.

K poslednímu utkání Krajské ligy dorostu jeli milevští do Vimperku. Vědomi si stylu hry tohoto soupeře, dostali hráči potřebné rady a instrukce. Utkání bohužel nezačalo pro milevské dobře. Do utkání v podstatě nenastoupil Hanzlík protože mu praskl nůž bruslí a po pár minutách odstoupil Mašek pro silné bolesti ruky. Vimperští hrají svá utkání na brejky, jejich hra je tvrdá, ale dohrávání jsou v souladu s pravidly. Bohužel bezbrankový stav se nepodařilo do konce první třetiny udržet. Domácí pár vteřin před sirénou dokázali puk dostat za záda gólmana při závaru před brankou. Na milevských byl znát sobotní zápas v Rokycanech. Do druhého dějství vstoupili milevští šťastněji. Ve 24. minutě se podařilo srovnat Bartůňkem, když zakončil pěknou kombinaci Pouch - Kubička. Po celou druhou třetinu se hrál rychlý tvrdý hokej bez faulů. Šance měli oba celky. Za stavu 1:1 se šlo na druhou přestávku mezi třetinami. Milevští se dostali do vedení brankou Kubičky od modré po vyhraném vhazování Máchou. Bohužel před závěrem utkání se špatně domluvili hostující obránci na útočné modré a domácí svůj samostatný nájezd dokázali proměnit. V utkání měly oba týmy několik šancí své týmy podrželi brankáři. Utkání bylo rychlé, tvrdé a hráno čistě. Dobrou práci tentokráte předvedli i rozhodčí.

2 : 2
(1:0, 0:1, 1:1)
Vimperk vs Milevsko
Krajská liga dorostu,

Branky a nahrávky: 24. Bartůněk (Kubička, Pouch), 48.Kubička (Mácha). Rozhodčí: Diviš - Pešl,Habart. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 27:31.