5
1
4. 12. 2011

Ve vyrovnaném utkání měli domácí více štěstí a Lužnici porazili.

Tentokráte se na vítězství domáci dost nadřeli. V utkání chybělo více kolektivního pojetí hokeje, nevycházely nahrávky. Gólman své spoluhráče i tentokráte podržel.

Domácí nastoupili do utkání vědomi si svých špatných začátků zápasů. Je pravdou, že se ujali vedení v 7.minutě brankou Hanzlíka za asistence Poucha. Vypadalo to, že si milevští vzali ponaučení z předchozích zápasů, ale hra mezi sedmou a desátou minutou byla opět na úrovni minulých zápasů. Tento tříminutový výpadek hosté dokonale využili ke vstřelení třech branek a tím se dostali do dvoubrankového vedení. Domácí se dali opět dohromady a dvěma rychlými brankami srovnali skóre. Nejprve ideálně nahrál Kubička na hůl Reindla a ten nezaváhal. O minutu později našel Pouch Bartůňka a ten prudkou střelou zavěsil. Za stavu 3:3 odešly, obě mužstva do kabin. Tentokráte bylo v domácích klidněji než u hostů. Milevští dostali několik rad od trenéra, byli upozorněni na chyby v obranné činnosti. Hosté od začátku druhého dějství začali více hrát na brejky, což domácím obráncům dělalo potíže. V těchto chvílích měl několik dobrých zásahů gólman a své spoluhráče podržel. Ve druhé třetině nepadla žádná branka. Zápas byl skórem vyrovnaný, ale domácí měli více ze hry a častěji svého soupeře zavřeli v jeho pásmu, ale hostujícího gólmana se jim překonat nepovedlo. Podruhé v utkání šli domácí do vedení ve 43.minutě, kdy Jiroušek tečoval nahozený puk do sítě. Puk před branku nahazoval Pouch a byl z toho jeho třetí bod v utkání. Hosté v 57.minutě ke srovnání skóre využili chybu obránců. Hosté si vzali oddechový čas, který ale pomohl milevským. Domácí hosty v posledních dvou minutách sevřeli v jejich pásmu. Při přesilové hře koncem 59.minuty Reindl našel přihrávkou na modrou volného Homolu a ten střelou do horního rohu soupeřovi branky zajistil domácím vítězství.Poslední minutu si domácí vedení pohlídali.

Utkání bylo vyrovnané, domácí se na své vítězství poměrně dost nadřeli. Soupeřovo vedení v první třetině se začalo stávat pravidlem. Stahování skóre stojí milevské dost sil. V tomto utkání bylo vítězství upracované, chyběla lepší kombinace.

Krajská liga dorostu,

Branky a nahrávky: 7.Hanzlík(Pouch), 13.Reindl(Kubička), 14.Bartůněk(Pouch), 43.Jiroušek(Pouch), 59. Homola J.(Reindl). Rozhodčí: Mitáš - Schlixbier,Čáp. Vyloučení: 7:9 navíc 5+OK Jíška (Mil). Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 35:32. Průběh utkání: 1:0,1:3,4:3,4:4,5:4.

Kolář - Jíška,Chomát,Mašek,Kubička,Vacek,Pešička - Kothera,Pouch,Kolčaba - Hanzlík,Mácha,Reindl - Bartůněk,Roubík,Jiroušek - Urban,Sýkora