1
18. 11. 2011

Výhra dorostenců nad Českým Krumlovem na domácím ledě.

Výhru si domácí dorostenci zajistili výkonem v druhé třetině.

Domácí dorostenci vstoupili do utkání s cílem ani ve třetím měření sil Krumlovu nepodlehnout. Trenér po výkonech v obranné činnost přiřadil vždy ke staršímu obránci dva mladé, kteří se střídali v pobytu na ledě.Tímto se zkvalitnila práce obrany a mladí obránci získávají zkušenosti a sebedůvěru. Hosté své řady rozšířili o některé hráče, kteří v úvodu sezóny nehráli. Domácí byli od prvních minut hokejovější, měli více ze hry, ale gólmana hostů se jim nedařilo překonat. V 15.minutě se poprvé trefil Pouch za asistence Jirouška.

Jak se domácím celou první třetinu nedařilo puk dostat za záda gólmana hostů tak začátek druhého dějství byl opakem. Hned z prvního útoku po zahajovací buly tečoval do branky Kothera střelu Kubičky. Po minutě se trefil Sýkora po samostatné akci. V 27.minutě hosté využili přesilovky, když si odpykával trest Homola za útočný faul. Domácí rychle odpověděli gólem Bartůňka po nahrávce Roubíka. Hosté jako by po vstřelené brance ožili a domácí dostali na několik okamžiků pod tlak a dokázali jej využít ke vstřelení své druhé branky. Do konce druhé třetiny se ještě trefil Mácha po velmi pěkné akci Jíška-Hanzlík a ukázkovém zakončení z hole Máchy.

Ve třetí třetině se hrál podle mého názoru dobrý hokej v podání obou mužstev. Na nerozhodném výsledku třetiny měli podíl výkony obou brankářů, kteří své družstva podrželi. Za výkon a předvedenou hru trenér dorostencům poděkoval.

Krajská liga dorostu,

Branky a nahrávky: 15.Pouch (Jiroušek), 21.Kothera (Kubička), 22.Sýkora, 30.Bartůněk (Roubík), 33.Hanzlík (Mácha, Jíška). Rozhodčí: Haškovec - Schlixbier, Čáp. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 36:31.

Kolář (Kafka) - Kubička,Jíška, Bartůněk, Mašek Vacek, J.Homola, Chomát, Pešička - Kothera, Pouch, Jiroušek - Hanzlík, Mácha, Sýkora - Urban, Roubík, Trepka