5
1
2. 10. 2011

Ve velmi napínavém utkání domácí získali plný počet bodů.

Domácí sice v utkání vedli, ale první třetinu prohráli 1:3. Zápas však neodevzdali, o výsledek bojovali a v 57. minutě dali vízěznou branku.

Domácí se sice v deváté minutě první třetiny ujali vedení brankou Máchy, když mu přesně nahrával Kubička. Milevští měli v hlavách patrně zapsán průběh přípravných zápasů ve kterých hosty poměrně hladce přehráli. Do mistrovského souboje však strakoničtí vstoupili podstatně bojovněji a zodpovědněji. Využili svoji druhou přesilovku ke srovnání skóre. Domácím se nepodařilo zastavit nástup hostů, ti během dalších dvou minut přidali dvě branky a na konci první třetiny vedli 3:1.

O přestávce bylo v kabině hlučněji něž v předchozích utkáních,domluva a rozbor chyb přineslo ovoce a do druhého dějství vstoupili milevští aktivněji. Začali strakonické přehrávat. Ve 29. minutě se Pouchovi podařilo zužitkovat přihrávku Homoly. Po pětininutách bylo skóre srovnáno. Milevští dokázali využít přesilovku.Skóroval Kubička za asistence Poucha. Strakoničtí ve druhé třetině sice pokračovali v ostřelování branky domácích. Na milevské straně začali útočníci lépe pomáchat svým obráncům.

Za nerozhodného stavu 3:3 začala třetí třetina. Milevští byli sice aktivnější, měli více střeleckých příležitostí. Nedokázali však ze své převahy vytěžit. Mnoho střel těsně minulo cíl, i když byl branka v podstatě prázdná. V úvodu třetiny domácí nedokázali využít minutovou dvojnásobnou přesilovku. Poslední a vítězný gól však byl velmi hezký. Bartůněk si z modré sjel s pukem za branku hostů, pak vyjel a přesnou přihrávkou našel na protilehlé straně brankoviště připravenou hokejku Jirouška a ten zavěsil do prázdné klece. Hostům nepomohly ani dvě přesilovky v závěru utkání. Za předvedený výkon od druhé třetiny a za to, že utkání za stavu 1:3 nevzdali zaslouží domácí pochvalu. Vyzdvihnout zaslouží výkon Urbana, který byl po celé utkání velmi aktivní. Na vítězství měl i velký podíl gólman, který byl v tomto utkání hodně zaměstnán a od druhé třetiny nemusel lovit puk ze své sítě i když musel krýt dalších 26 střel.

Krajská liga dorostu,

Branky a nahrávky: 11. Mácha (Kubička), 29. Pouch ( Homola J.), 36. Kubička (Pouch), 57. Jiroušek (Bartůněk) . Rozhodčí: Steiner - Oudes, Čáp. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 30:41. Průběh utkání: 1:1, 1:3, 4:3.

Kolář (Kafka) - Kubička, Bartůněk, Mašek, Homola J., Chomát - Kother, Hanzlík, Urban, Pouch, Mácha, Trepka - Kolčaba, Jiroušek, Sýkora, Kymla