5
1
29. 9. 2011

I ve druhém kole si dorostenci připsali plný počet bodů.

Milevským dorostencům byl za soupeře druhého kola přilosován celek HC Vimperk. I Ve druhém kole milevští plně bodovyli.

Milevským dorostencům v sestavě chyběli dlouhodobě zranění Pavlečka,Roubík,nachlazení Homola V., Kymla. Do utkání na vimperském ledě vstoupili milevští dorostenci aktivněni a hned při prvním střídání donutili domácího gólmana k několika zákrokům. Do vedení se hosté dostali v sedmé minutě, kdy pěknou kombinaci Kubička - Kolčaba zakončil Kothera. Domácí po několika prvních minutách, kdy byli pod tlakem začali dostávat do hry a začali hosty trápit rychlími protiútoky, která měla milevská obrana problémy zastavovat. Domácí využili početní výhodu jednoho hráče po faulu hostů ke srovnání skóre. Hosté však za necelou minutu opět vedli. Tantokráte akci založil Mašek přes Poucha zakončoval Kolčaba. Za stavu 1:2 šli oba tými do šaten.

Nejlépe hrající domácí Sitter ve čtvrté minutě opět ujel hostující obraně a podruhé srovnal skóre Hosté i tentokráte rychle odpověděli a šli do vedení brankou Poucha. Milevští dorostenci po této brance zvýšili ještě tlak na vimperskou branku a to přineslo ovoce v podobě dvou vstřelených branek v rozpětí 5 minut. Nejdříve se trefil Kolčaba po kombinaci Trepka, Homola J.,touto akcí i hosté využili přesilovku. Na 5:2 upravoval Kubička po kombinaci Pouch - Kothera. V polovině utkání domácí útočník proměnil samostatný únik a prostřelil Kafku v milevské brance. V polovině utkání hosté přežili oslabení 3 :5. Ve třech se dokázali ubránit vemperské převaze. Čtvrtou branku hostů ve druhé třetině vstřelil Trepka po nahrávce Jirouška. Za stavu 3:6 skončila druhá třetina.

Úvod posledního dějství utkání patřil hostům. Bartůněk našel přesnou přihrávkou volného Máchu a ten nedal domácímu gólmanovi šanci. Hosté byli i po celou třetí třetinu lepším celkem na ledě. Hlavní rozhodčí byl na hráče hostů podstatně přísnější, na jejich zákroky měl jiný metr. Domácí se díky tomu dostávali z tlaku hostů. V závěru utkání dokázali hosté korigovat pro ně nepříznivý výslek a využitím přesilovky stanovili konečný výsledek utkání na 5 : 7.

Krajská liga dorostu,

Branky a nahrávky: 7. Kothera (Kolčaba, Kubička), 13. Kolčaba (Pouch, Mašek), 25. Pouch (Kothera), 28. Kolčaba (Homola J., Trepka), 31. Kubička (Kothera, Pouch), 39. Trepka (Jiroušek), 42 Mácha (Bartůněk). Rozhodčí: Vavruška A. - Řehoř, Vovčko. Vyloučení: 4:8 navíc Pouch (Mil.) 10 Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 25:47.