Radomyšl
19:00
12. 10. 2024

Dorost si připsal další vítězství.

Milevští dokázali ubránit jednobrankové vedení od 29. minuty. Trenér Podrabský musel své svěřence pochválit za disciplinovaný a bojovný výkon.

Hosté se ujali vedení při vlastním oslabení. Milevští však velmi rychle zareagovali a za minutu byl již stav srovnaný. Domácí po vstřelené brance přidali, zlepšili napadání rozehrávek, vedle k převaze a hlavně ke vstřelení dvou branek. V závěru první třetiny hosté snížili a dostali se na dostřel. Milevští měli velmi dobrý vstup do druhého dějství utkání. Brankou Doudy si opět vytvořili dvou brankový náskok. Hosté opět udeřili a dokázali se opět dostat do hry. Domácí svojí dobrou prací dokázali své jednobrankové vedení udržet do konce zápasu. Hostům se srovnat nepodařilo, i když využili porady při oddechovém čase. minutu před sirénou.

Krajská liga dorostu,

Branky a nahrávky:  5. Mošovský (Čaněk, Kodad), 8. Čaněk (Mošovský, Kodad), 17. Kodad (Čaněk, Mošovský), 22. Douda (Staněk) – 4. Buldra (Němeček, Jaeger), 20. Němeček (Buldra), 29. Chlupáček (Němeček). Rozhodčí: Novotný - Hlaváč. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 66. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3.

Podrabský (Smékal) — Kuchár, Pinc, Douda, Duchač, Šimánek, Petráň, Bejšák — Klukáček, Horažďovský, Holas, Bouška, Kodad, Čaněk, Růžička, Mošovský, Staněk, Komárek