Radomyšl
19:00
22. 9. 2024

Milevský dorost nestačil na Pelhřimov

V úvodním zápase regionální ligy dorostu padlo podstatně více trestů než branek.

Domácí se dvoubrankového vedení ujali slepenými góly v polovině první třetiny. Milevští dokázali koncem třetiny využít dvojnásobnou početní výhodu ke snížení stavu. Pokračující přesilovku, která se přenesla do druhého dějství však již využít nedokázali. Domácí zaskočili rychlým protiútokem při vlastním oslabení a dostali se opět do dvoubrankového vedení. Druhá třetiny se v podstatě nehrála v klasickém rozložení sil. Hlavní rozhodčí ve druhé třetině udělil celkem 22 trestných minut. Styl hry domácích se přenesl do poslední třetiny. V úvodu Milevští využili přesilovku. Následně hosté hráli ve třech, tuto herní situaci domácí využili. V polovině třetiny došlo k faulu domácích. Do vyřizování účtů se zapojit domácí Svoboda s takovou intenzitou, že od hlavního rozhodčího vyfasoval 5 +OK. Milevští opět snížili na rozdíl jedné branky při početní výhodě. Výhodu Milevští dokázali využít, ale další pokračování již vyrovnávací branku nepřineslo. V závěru si domácí vítězství pojistilo pátou brankou.

Krajská liga dorostu,

Branky a nahrávky:12. Svoboda (Burget, Svoboda), 13. Nedorost (Kohn, Machota), 33. Machota, 45. Barták (Svoboda), 57. Barták (Kohn) – 20. Čaněk (Bejšák), 41. Kuchár (Mošovský), 54. Staněk (Bouška) . Rozhodčí: Kotlík — Lepeška, Tománek. Vyloučení: 14:10 navíc Svoboda (PEL) 5+OK. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 40. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.