Radomyšl
19:00
12. 10. 2024

Mladší žáci zaslouženě vyhráli.

V dalším kole Ligy mladších žáků HC Milevsko 1934 hostilo Spartak Soběslav. Domácí zaslouženě vyhráli.

Domácí se ujali vedení začátkem čtvrté minuty, kdy ujel Votruba ve vlastním oslabení a dokázal hostujícího gólmana překonat. Po zbytek první třetiny se hrál vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. Hosté do druhé třetiny nastoupili s větší vůlí a bojovností. To jim také přineslo srovnání skóre v 25. minutě. Domácí inkasovaná branka nakopla a do konce druhého dějství soupeři nadělili tři branky. Závěrem třetiny se Soběslav dostala opět na rozdíl dvou branek. Milevští do posledního dějství zápasu vstoupili aktivně. Museli se sice bránit početní výhodě soupeře. Oslabení ubránili velmi dobře a následně opět soupeři odskočili. Šestá branka padla podruhé v utkání v početním oslabení, tentokráte se prosadil Král. Hosté vstřelili branku, když Milevští již hráli v plném počtu hráčů. Poslední slovo měli domácí Na konečných 7:3 upravil Čapek.

Milevsko vs Soběslav

Branky a nahrávky: 4. Votruba, 31. Podrabská (Komárek), 34. Čapek (Podrabská), 38. Votruba (Podrabská), 44. Kotrba (Halla), 48. Král, 58. Čapek – 25. Nekněz, 39. Petrů (Nekněz), 49. Smolík. Rozhodčí: Jiří Kodad - Vojtěch Kodad. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 52. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 6:2, 6:3, 7:3.

Koutník (Mleziva) — Procházka, Komárek, Rygál, Mikota, Kolková — Hamerle, Krlín, Král, Podrabská, Čapek, Polodna, Kotrba, Halla, Votruba