Radomyšl
19:00
28. 9. 2024

Mladší žáci přišli o body v poslední minutě utkání

Mladší žáci první mistrovské utkání sezóny 2024 - 2025 sehráli na domácím ledě proti Banes Motoru Č. Budějovice. Hosté po celé utkání dotahovali. Milevští v cené body za vítězství přišli v poslední minutě utkání, když hosté skórovali při hře bez brankáře.

V sobotu 28.9.přivítali Mladší žáci HC Milevsko 1934 na první utkání nového ročníku favorita soutěže HC Banes Motor ČB. Po první třetině kdy skóroval Matyáš Král a Matyáš Hamerle a Milevsko vedlo 2:1, přišla vyrovnaná 2.třetina (2:2). Do třetí třetiny nastupovali milevští s odhodláním skóre si udržet, což se jim po gólu Moniky Podrabské na 5:3 dařilo. Motor ovšem odpověděl gólem na 5:4 a v závěru utkání sáhl ke hře bez brankáře a v poslední minutě vyrovnal na 5:5. Tým zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost, naopak prostor ke zlepšení trenér Stanislav Polodna vidí ve hře s kotoučem. Milevští hráči v některých situacích kotouč od sebe zbytečně odhazovali.

Milevsko vs Motor Č. Budějovice

Branky a nahrávky: 11. Hamerle (Král, Polodna), 17. Král, 29. Janouch, 39. Král, 45. Podrabská (Král) – 15. Barták (Šanda), 27. Mařík, 29. Holý, 49. Šanda, 60. Schöberl (Šanda). Rozhodčí: . Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0,1:1, 2:1,2:2,3:2,3:3,5:3,5:5

Koutník (Veselý) — Procházka, Komárek, Rygál, Mikota, Kolková — Hamerle, Krlín, Král, Podrabská, Polodna, Kotrba, Janouch, Halla