Radomyšl
19:00
5. 10. 2024

Starší žáci porazili ve druhém kole Strakonice

Ve vyrovnaném utkání měli Milevští větší střelecké štěstí. Při domácích stálo i při trestném střílení, které bylo nařízeno za hákování.

Milevští Starší žáci vyhráli i utkání druhého kola své soutěže. Na domácím ledě porazili soupeře ze Strakonice. Milevští se v první třetině ubránili dvěma přesilovkám hostů. Domácí se do vedení dostali až v polovině druhé třetiny. Do dvoubrankového vedení se Milevští dostali v polovině třetiny třetí. Hosté měli velkou šanci na vstřelení branky, když bylo proti domácím nařízeno trestné střílení za hákování Stejskalem. Hosté tuto příležitost nevyužili a po třech minutách inkasovali po střele Kotrby od modré. Domácí vcelku zaslouženě svého soupeře porazili a připsali si další body.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky:28. Komárek (Král), 51. Král (Komárek), 56. Kotrba (Komárek, Skalička). Rozhodčí: Kofroň - Bejšák. Vyloučení: 2:2, navíc Stejskal (MIL) TS. Využití:0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Střely na branku: . Průběh utkání:3:0 .

Petráň (Říha) — Stejskal, Kotrba, Maleček, Bejšáková, Vaniš — Koutník, Miletič, Šimeček, Votruba, Kodad, Komárek, Král, Kodet, Skalička

Novotný — Březina, Vilánek, Štěpánek, Patěk, Zábranský, Kopkaš — Klečková, Brejcha, Divišová, Kocián, Vaněček, Vilánek