1
25. 2. 2024

Prohra Starších žáků u Vajgaru.

Starší žáci prohráli s domácím celkem HC Střelci Jindřichův Hradec

Milevští měli pomalejší vstup do utkání. Domácí se ujali vedení ve čtvrté minutě a minutu později přidali druhou branku. Na branku hostů po třiceti vteřinách reagovali a vzali si dvoubrankové vedení na svoji stranu. Stejskal dokázal před koncem třetiny skórovat a jak se později ukázalo na delší dobu poslední branka v podání Milevska. Druhá třetina byla zcela v režii domácích. Tři branky během třech minut zcela srazil úsilí milevského týmu. Ve třetím dějství domácí vstřelili ještě dvě branky a hosté pouze jednu.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 4. Petrů (Kopřivová), 6. Kopřivová, 14. Lexa (Petrů), 22. Lexa (Petrů, Lukáš), 23. Ondřasina (Pinc), 25. Lexa (Pugner, Kopřivová), 50. Pugner (Riley, Lexa), 54. Blažek (Kopřivová, Riley) – 13. Čeněk (Peterka), 18. Stejskal, 53. Březina (Kolihová). Rozhodčí: Šuhájek - Hron. Vyloučení: 4:5 Využití:1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 21. Střely na branku: . Průběh utkání: .