1
18. 2. 2024

Starší žáci podlehli krumlovským medvědům.

Medvědi z Krumlova byli nad síly milevských Starších žáků.

Milevští do utkání vstoupili ospale, hosté byli rychlejší a u puku o krok dříve. Krumlov se vedení ujal hned ve druhé minutě. Milevští dokázali srovnat v poslední vteřině první třetiny. Bohužel ve druhém dějství nedokázali navázat na zlepšenou hru z konce první třetiny. Hosté toho dokonale využili v prostřední části třetiny dokázali vstřelit čtyři branky a tak rozhodnout o výsledku utkání. Ve třetí třetině padla branka na obou stranách a tak Medvědi přehráli domácí celek 6:2.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 20. Maleček (Březina), 45. Maleček – 2. Kaisler (Křešnička), 26. Křešnička (Kaisler), 29. Frühauf, 31. Stupka (Kohout), 34. Stupka, 57. Frühauf (Stupka). Rozhodčí: Eremiáš - Hlaváč, Lutovský. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: . Průběh utkání: .

M. Říha (S. Weber) — J. Kotrba, Š. Maleček, R. Vaniš, J. Peterka, M. Stejskal — T. Koutník, Š. Stejskal, M. Šimeček, R. Čeněk, F. Březina, M. Šimeček, F. Šoule, A. Kolihová, J. Šutko