1
27. 1. 2024

Starší žáci přivezli body z Rokycan

Starší žáci zodpovědnou a obětavou hrou získali body v Rokycanech.

Milevští odjížděli do Rokycan s deseti hráči do pole. Domácí se povedla první třetina. Dokázali skórovat ve vlastním oslabení v úvodu utkání. Do konce třetiny přidali druhou branku. Hosté do druhého dějství nastoupil s velkou chutí a postupně se dostali do zápasu. Nejvíce se zadařilo kolem poloviny druhé třetiny. Nejprve se trefil Stejskal, po čtyřech minutách srovnal skóre Koutník. Velmi pěknou pasáž zápasu zakončil opět Stejskal a dostal svůj tým do vedení. Hosté uhráli oslabení, když Stejskal obdržel dvouminutový trest za hrubost a dvě minuty za protesty. Milevští dlouhou přesilovku Rokycan přečkali. Zisk bodů pojistil Peterka sedm minut před koncem. Domácí zkoušeli hrou bez brankáře zvrátit výsledek. Milevští však již zodpovědnou hrou nedali domácím šanci zápas zdramatizovat ještě více a dá se říci, že po zásluze v Rokycanech vyhráli.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: .3. Červenka (Jäger), 15. Buša – 28. Stejskal (Kolihová), 33. Koutník (Stejskal), 34. Stejskal (Komárek), 54. Peterka (Kolihová) Rozhodčí: Sýkora - Tolar, Koukolík. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci:33. Střely na branku: . Průběh utkání: .